نرم افزار حسابداری وینا


نرم افزارحسابداری وينا با محيطی ساده و كاربرپسند، به راحتی قابل استفاده می باشد. اين نرم افزار به گونه ای طراحی شده است كه هيچگونه فشار و سختي اضافی بر دوش مديران مالی، حسابداران و حتی كاربران نرم افزار نمی گذارد. با نرم افزار حسابداری وينا امكان كنترل انبار و مشاهده موجودی صندوق به صورت لحظه ای وجود دارد. گزارش های متنوع در نرم افزار به شما كمك می كند تا در جريان تحولات كسب و كارتان قرار بگيريد. و همچنين با انجام تنظيمات نرم افزاری، اعلامی از زمان وصول چك و كمبود موجودی حساب بانكی به شما داده می شود.


نسخه خرید و فروش


نرم افزار حسابداری وينا نسخه خريد و فروش، مناسب مشتريانی است كه تنها به صدور فاكتور خريد و فروش نياز دارند. در اين نسخه امكان تعريف يك انبار، بانك و صندوق و تعريف طرف حساب به صورت نامحدود وجود دارد. نسخه خريد و فروش امكان صدور انواع فاكتور(خريد، فروش، پيش فاكتور، مرجوعی)را به كاربر می دهد. ساير امكانات اين نرم افزار اتصال به نرم افزار دستگاه كارت خوان، ثبت ماليات بر ارزش افزوده، صدور فاكتور فروش سريع و همچنين اعمال تخفيف و اضافه وجه می باشد.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ درخواست دمونسخه فروشگاهی


در نسخه فروشگاهی وينا شما علاوه بر امكانات نسخه خريد و فروش، امكان تعريف بانك به صورت نامحدود، تعيين سطح دسترسی كاربران به صورت پيشرفته، ثبت فاكتور خدماتی و اقساطی و همچنين ثبت سهم بازارياب در فاكتور فروش را در اختيار داريد. از گزارش های حسابداری اين نسخه می توان به ترازنامه، صورتحساب سود و زيان، گزارش ريز سود فاكتور و تراز دو ستونی و چهار ستونی اشاره كرد.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ درخواست دمو
نسخه حرفه ای


اين نسخه، نسخه كامل حسابداری وينا می باشد كه علاوه بر امكانات دو نسخه های قبلی، امكان تعريف انبار و صندوق را به طور نامحدود دارا می باشد.علاوه بر اين شما ميتوانيد بخش تبديلات را به صورت پايه در اين نسخه داشته باشيد.از ديگر امكانات اين نسخه می توان به طراحي فاكتور، چاپ چك، ثبت اسناد ضمانتی، ثبت وام و عمليات مربوط به اقساط و همچنين صدور سند حسابداری به صورت دستی و تعريف سر فصل های حسابداری اشاره كرد.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ درخواست دمو

نسخه چند موسسه ای / شرکتی


نسخه چند موسسه ای وينا مناسب انجام عمليات حسابداری براي چند شركت يا موسسه بر روی يك سيستم می باشد كه کلیه امكانات نسخه حرفه ای نرم افزار وينا را داراست. اين كيت مناسب صاحبان چندين كسب و كار، حسابداران و حسابرسان مستقل مي باشد.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ درخواست دمو

نسخه شبکه


در نسخه شبكهِ نرم افزار حسابداری وينا امكان انجام عمليات حسابداری به طور همزمان براي 3 كاربر(اين تعداد قابل افزايش می باشد) امكان پذير می باشد و همچنين اين نسخه علاوه بر امكان انجام عمليات حسابداری برای چند شركت يا موسسه تمامی امكانات نرم افزار حسابداری وينا را نيز داراست.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ درخواست دمو