اتوماسیون حضور و غیاب وینا


اتوماسیون حضور و غیاب وینا متشکل از نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب می باشد. نرم افزار حضور و غیاب وینا با محیط کاربری آسان تمامی نیازهای مدیران را با ارائه گزارش های متنوع برطرف می سازد و همچنین این نرم افزار دارای سامانه حقوق و دستمزد (پایه) نیز می باشد.
دستگاه های حضور و غیاب وینا دارای روش های شناسایی متنوع همچون اثرانگشت، کارت بدون تماس، تشخیص چهره می باشد که برای مشاغل کوچک، متوسط و بزرگ مناسب می باشد.

نرم افزار حضور و غیاب وینا


نرم افزار حضور و غیاب وینا، بصورت رایگان برروی دستگاه ارائه می شود. این نرم افزار می تواند انواع شیفت های کاری بغیر از چرخشی را پشتیبانی نماید. همچنین می توان بصورت همزمان چندین دستگاه را به نرم افزار وصل کرده و گزارش های مورد نیاز را تهیه کرد.

امکانات دانلود کاتالوگ


دستگاه حضور و غیاب وینا مدل V21


دستگاه حضور و غياب وينا مدل V21 دستگاهي است با متدد شناسايي اثرانگشتي و كارتي كه از نظر اقتصادي كاملا مقرون بصرفه مي باشد، از ويژگي هاي كلي اين دستگاه , قابليت ثبت 3,000 اثر انگشت 10,000 كارت و تا 100,000 ركورد تردد را مي تواند بدون نياز به اتصال به كامپيوتر درخود جاي دهد

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ


دستگاه حضور و غیاب وینا مدل V20


دستگاه حضور و غياب وينا مدل V20 دارای طراحی حرفه ای و زيبا و با كليدهای لمسی می باشد، صفحه نمايش رنگی 3 اينچی با كيفت وضوح و تصوير بالا و با امكان شناسايی افراد به چند روش متفاوت اعم از كارت بدون تماس، اثر انگشت، كلمه عبور و يا هر تركيبی از سه روش فوق را دارا می باشد. از ويژگی های كلی اين دستگاه , قابليت ثبت 3,000 اثر انگشت 10,000 كارت و تا 100,000 ركورد تردد را می تواند بدون نياز به اتصال به كامپيوتر درخود جای دهد

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ

دستگاه حضور و غیاب وینا مدل V26 V21


دستگاه حضور و غياب v26 وينا يك دستگاه حضور وغياب اقتصادی است كه با استفاده از روش تشخيص اثر انگشت , كارت بدون تماس , كد و كلمه عبور قادر به ثبت ساعت های تردد افراد خواهد بود .از ويژگی های كلی اين دستگاه , قابليت ثبت 3,000 اثر انگشت 10,000 كارت و تا 100,000 ركورد تردد را می تواند بدون نياز به اتصال به كامپيوتر درخود جای دهد.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ

دستگاه حضور و غیاب وینا مدل VF380


دستگاه حضور و غياب وينا مدل VF380، دستگاهی است كه از طريق شناسايی چهره و كارت تردد پرسنل را شناسايی می كند و همچنين داراي رله خروجی و سيستم كنترل تردد كامل برای اتصال به درب، گيت تردد، قفل های برقی و غيره می باشد. اين دستگاه با بهترين الگوريتم تشخيص چهره و تكنولوژی كارآمد خود حدود 1200 چهره را در خود برای شناسايی ذخيره می كند.اين دستگاه قادر به برقراری ارتباط از طريق پوت شبكه (TCP/IP) و پورت USB می باشد كه ارتباط و اتنقال اطلاعات بسيار روان را فراهم می كند.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ

دستگاه حضور و غیاب وینا مدل iClock680


دستگاه حضوروغياب وينا مدل iClock۶۸۰ با طراحِ حرفه‌ای و منحصربه‌فرد و طرز كار ساده و روان با داشتن خروجی رله و سيستم كنترل تردد كامل تردد افراد را با گيت و درب و.. امكان پذير می سازد. اين دستگاه با صفحه‌نمايش رنگی ۳٫۵ اينچی و كيفت وضوح و تصوير بالا امكان نمايش عكس‌های پرسنلی را فراهم می سازد.

قیمت و امکانات دانلود کاتالوگ

دستگاه حضور و غیاب وینا مدل uFace


دستگاه حضور و غياب وينا مدل uFace با قابليت تشخيص چهره، اثرانگشت و همچنين كارت قادر به ثبت 1500 چهره و 2,000 اثرانگشت و 10,000 كارت با 100,000 ركورد جهت ثبت ترددها را در خود دارد. دستگاه iFace براي مراكزی كه سطح امنيتی بسيار بالايی دارند مناسب و كارآمد می باشد.

تماس با شرکت دانلود کاتالوگ